CM453232-1R2JL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.43A 0.55Ohm DCR 1812 T/R
Description +
Search Keywords: CM4532321R2JL
  • Part No:
    CM453232-1R2JL
  • COO:
    CN
  • Inductance:
    1.2 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    430 mA
  • Maximum DC Resistance:
    550 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C