CM453232-180KL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 18uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 190mA 2.8Ohm DCR 1812 T/R
Description +
Search Keywords: CM453232180KL
  • Part No:
    CM453232-180KL
  • COO:
    CN
  • Inductance:
    18 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    190 mA
  • Maximum DC Resistance:
    2.8 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C