CM322522-R39KL
CM322522-R39KL
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 2,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CM322522-R39K
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 390nH 10% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 450mOhm DCR 1210 T/R
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: CM322522R39K
  • Part No:
    CM322522-R39K
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    CN
    1
  • Inductance:
    390 nH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    450 mA
  • Maximum DC Resistance:
    450 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C