CM322522-820JL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 45mA 10Ohm DCR 1210 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: CM322522820JL
  • Part No:
    CM322522-820JL
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    82 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    45 mA
  • Maximum DC Resistance:
    10 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C