CM322522-2R2KL
CM322522-2R2KL
Bourns
In Stock: 10,000
Minimum Order: 2,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CM322522-2R2K
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 2.2uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 320mA 1Ohm DCR 1210 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: CM3225222R2K
  • Part No:
    CM322522-2R2K
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
    2000
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    320 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C