CM100505-39NJL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 39nH 5% 100MHz 8Q-Factor Alumina Ceramic 150mA 1.7Ohm DCR 0402 T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: CM10050539NJL
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    CM100505-39NJL
  • Единица измерения:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Inductance:
    39 nH
  • Type:
    General Purpose Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Laser Cut
  • Maximum DC Current:
    150 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.7 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C