9250A-221-TR-RC
Bourns
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 220nH 10% 25MHz 49Q-Factor Ferrite 1.1A 67mOhm DCR AXL T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 9250A221TRRC
  • Part No:
    9250A-221-TR-RC
    EAR99
    2500
  • Inductance:
    220 nH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    67 mOhm
  • Maximum DC Current:
    1.1 A