8250-223K-RC
Bourns
RF Choke - 22000uH ±10% - 40mA - Q:50 - Axial - Shielded - Wirewound Ferrite - Thru Hole
Description +
Search Keywords: 8250223KRC
  • Part No:
    8250-223K-RC
  • Inductance:
    22 mH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    145 Ohm
  • Maximum DC Current:
    40 mA