78F821J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 820uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 65mA 27.5Ohm DCR AXL T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 78F821JTRRC
  • Part No:
    78F821J-TR-RC
  • Inductance:
    820 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    27.5 Ohm
  • Maximum DC Current:
    65 mA