4820P-T01-330LF
4820P-T01-330LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4820P-T01-330
Bourns
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.6W ±250ppm/°C ISOL Molded 20-Pin SOM Gull Wing SMD Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 4820PT01330
  • Part No:
    4820P-T01-330
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    10
  • Power Rating:
    1.6 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    33 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C