4820P-2-513
Bourns
Res Thick Film NET 51K Ohm 2% 1.6W ±100ppm/C BUS Molded 20-Pin SOM Gull Wing SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +