- 4816P-2-101LF
4816P-2-101LF
Bourns
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C BUS 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: 4816P2101LF
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Bourns
Parça Numarası:4816P-2-101LF
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8533100020
COO:CR
ECCN:EAR99
Reel Pack:
2000 -
Case Size:N/R
Circuit Designator:BUS
Number of Resistors:15
Number of Terminals:16
Power Rating:1.28 W
Power Rating per Resistor:0.08 W
Resistance Value:100 Ohm
Tolerance:2 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C