4816P-1-511LF
Bourns
Res Thick Film NET 510 Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 4816P1511LF
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    4816P-1-511LF
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    510 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C