4814P-3-331/471LF
Bourns
Res Thick Film NET 330 Ohm/470 Ohm 2% 1.12W ±100ppm/°C TERM Molded 14-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4814P3331471LF
  • Part No:
    4814P-3-331/471LF
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Circuit Designator:
    TERM
  • Number of Resistors:
    24
  • Power Rating:
    1.12 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    330/470 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C