4611X-101-122LF
Bourns
Res Thick Film NET 1.2K Ohm 2% 1.1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 11-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +