4610X-104-224/331L
Bourns
Res Thick Film NET 220K Ohm/330 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C TERM Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4610X104224331L
  • Part No:
    4610X-104-224/331L
  • RoHS:
    Yes
    EAR99
    1000
  • Circuit Designator:
    TERM
  • Number of Resistors:
    16
  • Power Rating:
    1.25 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    220/330 KOhm/Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C