4610X-101-225LF
Bourns
Res Thick Film NET 2.2M Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4610X101225LF
  • Part No:
    4610X-101-225LF
  • RoHS:
    Yes
    EAR99
    1000
  • Power Rating:
    1.25 W
  • Resistance Value:
    2.2 MOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C