4610M-101-222LF
4610M-101-222LF
Bourns
Stokta: 0
MİN SİPARİŞ: 2.500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4610M-101-222
Bourns
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.5W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar
Non-Uyumlu
Discontinued & Replaced
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 4610M101222
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    4610M-101-222
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
    CN
    1
  • Power Rating:
    1.5 W
  • Resistance Value:
    2.2 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C