4609X-AP1-330LF
Bourns
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.13W ±250ppm/°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Description +
Search Keywords: 4609XAP1330LF
  • Part No:
    4609X-AP1-330LF
  • Power Rating:
    1.13 W
  • Resistance Value:
    33 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C