4609X-101-335LF
Bourns
Res Thick Film NET 3.3M Ohm 2% 1.13W ±250ppm/°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4609X101335LF
  • Part No:
    4609X-101-335LF
  • RoHS:
    Yes
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Power Rating:
    1.13 W
  • Resistance Value:
    3.3 MOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C