4609X-101-335LF
4609X-101-335LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 1,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4609X-101-335
Bourns
Res Thick Film NET 3.3M Ohm 2% 1.13W ±250ppm/°C BUS Molded 9-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4609X101335
  • Part No:
    4609X-101-335
  • RoHS:
    No
    CN
    1
  • Power Rating:
    1.13 W
  • Resistance Value:
    3.3 MOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C