4609M-AP1-223LF
Bourns
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.35W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4609MAP1223LF
  • Part No:
    4609M-AP1-223LF
  • RoHS:
    Yes
    CN
    1
  • Power Rating:
    1.35 W
  • Resistance Value:
    22 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C