4609M-101-323LF
4609M-101-323LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 2,500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4609M-101-323
Bourns
Res Thick Film NET 32K Ohm 2% 1.35W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4609M101323
  • Part No:
    4609M-101-323
  • RoHS:
    No
    CN
    1
  • Power Rating:
    1.35 W
  • Resistance Value:
    32 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C