4608X-AP4-331/221L
Bourns
Res Thick Film NET 330 Ohm/220 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C TERM Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
데이터 시트 액세서리
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 4608XAP4331221L
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    4608X-AP4-331/221L
  • 측정 단위:
    Per Each
    Yes
  • Circuit Designator:
    TERM
  • Number of Resistors:
    12
  • Power Rating:
    1 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    330/220 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C