4608X-AP1-225LF
Bourns
Res Thick Film NET 2.2M Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: 4608XAP1225LF
  • Part No:
    4608X-AP1-225LF
  • RoHS:
    Yes
  • Power Rating:
    1 W
  • Resistance Value:
    2.2 MOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C