4608X-AP1-224LF
4608X-AP1-224LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 1,250
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4608X-AP1-224
Bourns
Res Thick Film NET 220K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Ammo
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 4608XAP1224
  • Part No:
    4608X-AP1-224
  • RoHS:
    No
    CN
  • ECCN:
    EAR99
  • Power Rating:
    1 W
  • Resistance Value:
    220 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C