4608X-102-624LF
Bourns
Resistor, 620K ohms, 1 W, 2 %, 100 V (Max.) | Bourns 4608X-102-624LF
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +