4608X-101-683LF
4608X-101-683LF
Bourns
재고 보유: 0
최소 주문: 1,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4608X-101-683
Bourns
Res Thick Film NET 68K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
데이터 시트 액세서리
유해물질 제한지침(RoHS) 미준수
Discontinued & Replaced
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 4608X101683
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    4608X-101-683
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
    EAR99
    1
  • Power Rating:
    1 W
  • Resistance Value:
    68 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C