4607X-101-221LF
4607X-101-221LF
Bourns
In Stock: 1,348
Minimum Order: 1,695
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4607X-101-221
Bourns
Res Thick Film NET 220 Ohm 2% 0.88W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 7-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4607X101221
  • Part No:
    4607X-101-221
  • RoHS:
    No
    CN
    1
  • Power Rating:
    0.88 W
  • Resistance Value:
    220 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C