4606X-AP2-824LF
Bourns
Res Thick Film NET 820K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Description +
Search Keywords: 4606XAP2824LF
  • Part No:
    4606X-AP2-824LF
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    3
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    820 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C