4606X-1T1-224
Bourns
Res Thick Film NET 220K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4606X1T1224
  • Part No:
    4606X-1T1-224
  • RoHS:
    No
    EAR99
    1
  • Circuit Designator:
    N/A
  • Number of Resistors:
    5
  • Power Rating per Resistor:
    N/A
  • Resistance Value:
    220 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C