4605X-AP1-684LF
Bourns
Res Thick Film NET 680K Ohm 2% 0.63W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: 4605XAP1684LF
  • Part No:
    4605X-AP1-684LF
  • RoHS:
    Yes
  • Power Rating:
    0.63 W
  • Resistance Value:
    680 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C