4605X-AP1-220LF
Bourns
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 0.63W ±250ppm/°C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4605XAP1220LF
  • Part No:
    4605X-AP1-220LF
    CN
    1
  • Power Rating:
    0.63 W
  • Resistance Value:
    22 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C