4605X-AP1-112LF
Bourns
Res Thick Film NET 1.1K Ohm 2% 0.63W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4605XAP1112LF
  • Part No:
    4605X-AP1-112LF
    CN
    1
  • Power Rating:
    0.63 W
  • Resistance Value:
    1.1 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C