4604X-102-270LF
Bourns
Resistor, 27 ohms, 0.5 W, 2 %, 100 V (Max.) | Bourns 4604X-102-270LF
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +