4604X-102-105LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
Description +
Search Keywords: 4604X102105LF
  • Part No:
    4604X-102-105LF
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    1 MOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C