4604X-101-332LF
4604X-101-332LF
Bourns
In Stock: 965
Minimum Order: 2,858
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4604X-101-332
Bourns
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4604X101332
  • Part No:
    4604X-101-332
  • RoHS:
    No
    CN
    1
  • Resistance Value:
    3.3 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C