4420P-T01-330
Bourns
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 2W ±250ppm/C ISOL Molded 20-Pin SOL Gull Wing SMD Tube
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +