4420P-T01-104
Bourns
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 2W ±100ppm/C ISOL Molded 20-Pin SOL Gull Wing SMD Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +