4416P-2-223
Bourns
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.6W ±100ppm/C BUS Molded 16-Pin SOL Gull Wing SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +