4310R-R2R-203LF
4310R-R2R-203LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
4310R-R2R-203
Bourns
Res Thick Film NET 20K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/C LADDER Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +