4310R-104-221/331L
Bourns
Res Thick Film NET 220 Ohm/330 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C TERM Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: 4310R104221331L
  • Part No:
    4310R-104-221/331L
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • Circuit Designator:
    TERM
  • Number of Resistors:
    16
  • Power Rating:
    1.25 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    220/330 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C