4310M-101-513
Bourns
Res Thick Film NET 51K Ohm 2% 1.5W ±100ppm/C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +