4309R-101-474LF
Bourns
Res Thick Film NET 470K Ohm 2% 1.13W ±100ppm/°C BUS Molded 9-Pin SIP Pin Thru-Hole
Description +
Search Keywords: 4309R101474LF
  • Part No:
    4309R-101-474LF
  • Power Rating:
    1.13 W
  • Resistance Value:
    470 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C