4309R-101-222LF
4309R-101-222LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 501
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4309R-101-222
Bourns
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.13W ±100ppm/°C BUS Molded 9-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 4309R101222
  • Part No:
    4309R-101-222
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • Power Rating:
    1.13 W
  • Resistance Value:
    2.2 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Termination Style:
    Pin
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 11
Can Ship immediately Buy all 11 in-stock or the regular minimum order quantity of 22