4308R-104-221/331L
4308R-104-221/331L
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4308R-104-221/331
Bourns
Res Thick Film NET 220 Ohm/330 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C TERM Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4308R104221331
  • Part No:
    4308R-104-221/331
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Circuit Designator:
    TERM
  • Number of Resistors:
    12
  • Power Rating:
    1 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    220/330 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C