4308R-102-682LF
4308R-102-682LF
Bourns
На складе: 1 860
Минимальный заказ: 25
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4308R-102-682
Bourns
Res Thick Film NET 6.8K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
TUBE Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 4308R102682
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
  • Артикул / №:
    4308R-102-682
  • Единица измерения:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    4
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    1 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    6.8 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C