4306R-102-330LF
Bourns
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 0.75W(3/4W) ±250ppm/°C ISOL Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: 4306R102330LF
  • Part No:
    4306R-102-330LF
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    33 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C