4306R-101-394LF
Bourns
Res Thick Film NET 390K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: 4306R101394LF
  • Part No:
    4306R-101-394LF
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    390 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C