4304M-102-222LF
4304M-102-222LF
4304M-102-222
Bourns
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 0.6W ±100ppm/°C ISOL Molded 4-Pin SIP Pin Thru-Hole
Description +
Search Keywords: 4304M102222
  • Part No:
    4304M-102-222
  • COO:
    CR
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Power Rating:
    0.6 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.4 W
  • Resistance Value:
    2.2 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C